Verslo inovacijų vadyba

Tikslas: plėsti žinias apie verslo inovacijas organizuojant mokymus ir rengiant analitinius straipsnius spaudoje.

Inovacijos yra glaudžiai susijusios su socialiniais procesais. Kompiuteriai, lėktuvai, antibiotikai ir t.t. keičia ir gerina gyvenimo kokybę. Kita vertus, socioekonominė realybė – demografiniai procesai, miestų plėtra, globali žemės ūkio krizė ir pan. – verčia verslą vykdyti inovacinius pokyčius, kuriant naujus produktus ir paslaugas, optimizuoti procesus bei diegti informacines technologijas.

Vis ryškiau matome verslo ir socialinių procesų konvergenciją inovacijų srityje. Dažnai inovacijų idėjos ir jų poreikis kyla iš pačios visuomenės, todėl verslas turi būti pakankamai jautrus, kad galėtų pastebėti šiuos procesus ir gebėti kūrybiškai į juos reaguoti. O tam būtinos žinios apie inovacijų valdymą.

„Managing innovations“ programa skirta gilinti verslo segmento žinias apie inovacijų valdymą ir jų santykį su socioekonominiais ir technologiniais procesais. Rengiame analitinius straipsnius ir mokslines studijas šia tema, organizuojame mokymus verslininkams ir verslo konsultantams.Aurimo Girčio parengtas straipsnis, "Verslo žinios"

Iniciatyva: Socinvest

Creative Commons License   VšĮ "Socialinių investicijų valdymo centras"